Free spiny na Football: Champions Cup w Royal Pandzie

Darmowe spiny na slocie Football: Champions Cup po depozycie w Royal Panda

2016-07-10 16:55 PROMOCJE FREE SPINY ROYAL PANDA
Free spiny na footbal champions cup royal pandaTakie stężenie adrenaliny można odnotować raz na cztery lata. Powietrze gęstnieje od unoszących się emocji, a fala bliżej niesprecyzowanych okrzyków zalewa eter. Zjawisko to występuje najintensywniej nad całą Europą i utrzymuje się minimum 30 dni, przy czym kolejny taki przyrodniczy ewenement zaobserwujemy w dniach od 10 czerwca do 10 lipca 2016 r.

Oczywiście, znane są nam podstawowe źródła tych anomalii: 24 drużyny, 6 grup, 51 meczów i miliony kibiców, ale tym razem swoją „cegiełkę” dorzuca również Kasyno Royal Panda. Przecież dobrze wiemy, ze jest to jedno z najbardziej zaufanych kasyn internetowych w polskim internecie! Odwiedzaj serwis podczas Euro 2016 i zgarniaj free spiny na slocie Football: Champions Cup za każdą bramkę! Promocja startuje już 10 czerwca. Ustrzelisz parę gratisów?

Free spiny na footbal champions cup royal panda 1Zaloguj się do Kasyna Royal Panda o dowolnej godzinie i w dowolny dzień meczu o puchar UEFA, a następnie zasil swoje konto gracza. W zależności od tego, ile goli padnie łącznie w tym właśnie dniu, tyle następnej doby, w samo południe, otrzymasz darmowych obrotów do wykorzystania na futbolowym automacie od NetEnt. Nie ma znaczenia, która z drużyn świętować będzie celny strzał, dla Ciebie każda bramka oznacza jeden darmowy spin w garści.

Oferta Kasyna Royal Panda obowiązuje do 10 lipca, a ostatnie gratisowe obroty zostaną przyznane 11 lipca, o godzinie 12:00. Ile goli paść może przez 30 dni zabawy Kasyna Royal Panda? Tego nie wie nikt. Ale im częściej skorzystasz z okazji składając tylko jeden depozyt dziennie, tym większa będzie pula Twoich bonusów, z którymi możesz zawalczyć o zwycięstwo przy bębnach slotu Football: Champions Cup.

Royal panda free spiny na footbal champions cupPamiętaj o warunkach obrotu wygraną z darmowych zakręceń, czyli 35 razy na grach Kasyna Royal Panda przed dokonaniem wypłaty. Korzystaj z okazji, łap nagrody i dopinguj wszystkich walczących na boiskach Francji zawodników. Oby każdy mecz kończył się spektakularnym wynikiem, a na kontach graczy rosła liczba free spinów. Tego życzymy wszystkim użytkownikom Kasyna Royal Panda i przypominamy, że zostać może nim każdy w każdej chwili, a na nowych gości czeka bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszego depozytu (minimum 40 PLN) oraz 25 free spinów na slocie Starburst. Dobrej zabawy!

Oceń artykuł

Warto odwiedzić
Jackpoty

Jackpoty w kasnyach online występują niespodziewanie często. Sprawdź gdzie można wygrać najwyższy jackpot!