Turniej na Joker Millions w Mr Green

40 000 w puli turnieju i loterii na slocie Joker Millions w Mr Green (15-18.04)

2016-04-18 17:45 PROMOCJE MR GREEN
Turniej i loteria na joker millions mr greenPanie i Panowie, jeśli macie ochotę na chwilę rozrywki i zastrzyk dodatkowej gotówki przygotujcie się na udział w turnieju slotowym, w którym na 500-set najlepszych graczy czeka do podziału 40.000 PLN. Turniej na slocie Joker Millions w Kasynie Mr Green startuje o godzinie 10:00, 15 kwietnia i zakończy się 17 kwietnia o 23:59. Wszystkich chętnych do rywalizacji i dobrej zabawy zapraszamy bardzo gorąco! Sprawdź także inne kasyna online oprócz Mr Green na naszej stronie głównej.

Turniej i loteria na joker millions mr greenJoker Millions od Yggdrasil posiada 5 bębnów i 25 linii wygrywających oraz pulę jackpota. Swoim wyglądem przypomina stare dobre, klasyczne automaty. Grając na nim, Twoim zadaniem będzie trafienie Jackpot Spin, czyli 5-ciu symboli jokera na wszystkich bębnach, które przyniosą Ci spory zastrzyk monet, a te z kolei zapewnią Ci udział w imprezie i miejsce w tabeli turniejowej bez względu na wysokość postawionego zakładu. Za wygranie jackpota nie otrzymasz żadnych dodatkowych punktów w rankingu turniejowym. Przy pierwszym uruchomieniu slotu Joker Millions za prawdziwą gotówkę otrzymasz swój indywidualny numer gracza, który będzie Cię reprezentował na liście zwycięzców. Jeśli będziesz czynnie uczestniczył we wszystkie dni turnieju zawsze możesz awansować w kwalifikacji. Jeśli znajdziesz się w pierwszej setce najlepszych graczy otrzymasz gwarantowaną nagrodę gotówkową.

Turniej i loteria na joker millions mr green 2Pula nagród turniejowych wynosi 32.000 PLN. Gracz ze szczytu tabeli otrzyma aż 10.000 PLN, osoba tuż za nim 4.000 PLN. Za trzecie , czwarte i piąte miejsca przygotowano odpowiednio 3.000 PLN, 2.000 PLN oraz 1.000 PLN. 600 PLN trafi do graczy z miejsc od 6 do 10. Lokaty od 11 do 25 miejsca gwarantują nagrodę w wysokości 300 PLN. Gracze z miejsc 26-50 otrzymają po 100 PLN, a ostatnie 50 zawodników odbierze po 40 PLN. Nagrody wpłyną na konta w ciągu 48 godzin od zakończenia turnieju.

Turniej i loteria na joker millions mr green 3Przez dobę po zakończeniu promocji (18 kwietnia) najlepszych 500 uczestników turnieju na slocie Joker Millions może uczestniczyć w loterii z pulą nagród gotówkowych o wartości 8.000 PLN. Wystarczy wejść w sekcję losowania nagród pieniężnych i wybrać skrzynię. Każdy z depozytorów ma możliwość jednokrotnego wskazania skrzyni loteryjnej pod którymi ukrytych jest 45 nagród o różnej wysokości. Można tam trafić od 2.000 PLN do 40 PLN. Jeśli trafisz na pełną skrzynię, gotówka zasili Twoje konto w 48 godzin od jej otwarcia. Nieodebrane nagrody po 24 godzinach zostaną losowo przyznane kwalifikującym się graczom, którzy nie wybrali żadnej skrzyni. Wszystkie nagrody pieniężne osiągnięte w turnieju można natychmiast wypłacić - nie podlegają warunkom obrotu!

Wszystkich nowo przybyłych graczy do Kasyna Mr Green czeka bonus powitalny. Tylko tu masz okazję odebrać 25 darmowych spinów na Starburst bez depozytu, wystarczy za naszym pośrednictwem zalogować się z powyższego linku. Jeśli zdecydujesz się zostać depozytorem, to przy pierwszych czterech wpłatach otrzymasz bonus do 1750 PLN. Wpłać minimum 50 PLN, a natychmiast otrzymasz bonus 100% do 500 PLN. Dodatkowe 100 spinów na slot Spinata Grande odbierzesz, jeśli wpłacisz minimum 150 PLN. Wygraną z darmowych obrotów należy obrócić 35 x przed wypłaceniem. Przed Tobą szansa na główną nagrodę za zwycięstwo w turnieju slotowym Joker Millions w Kasynie Mr Green w wysokości 10.000 PLN oraz jeśli szczęście Ci dopisze to także trafienie jackpota. Nie zapomnij także o loterii, w której czeka do zdobycia 8.000 PLN!

Oceń artykuł

Warto odwiedzić
Jackpoty

Jackpoty w kasnyach online występują niespodziewanie często. Sprawdź gdzie można wygrać najwyższy jackpot!